מי אנחנו

על חברת DK City

כבר מתחילת דרכו תאגיד DK City, שנוסד בשנת 1987, התאפיין בייצור מוצרים שנועדו לשיפור חיי האזרח כשהקו המנחה הוא יצירת סגנון חיים בריא ומהנה אשר מוביל לתוחלת חיים ארוכה.

מקור השם DK City הוא בצמד המילים: Dream Knitting שמשמעותו לסרוג חלומות. ואכן החברה שואפת להיות זו שתגשים לתושבי העיר והסביבה באשר הם, את החלום של חיים ספורטיביים, מאושרים ומתחדשים באופן חופשי. זוהי למעשה המהות של DK City, המחויבת לחדשנות, עיצוב וייצור לא רק טכנולוגי, אלא גם ידידותי לסביבה ובריאותי.

מנעד הייצור של DK City מתפרש על קשת רחבה; מרהיטים, ציוד כושר יוקרתי וכיסאות עיסוי ועד לרכבי גולף חשמליים, קטנועים ופנאי. לאחרונה החברה מקדישה משאבים אדירים לפיתוח טכנולוגיות חדשניות של אופניים חשמליים (כן, נכון לומר אופניים חשמליים ולא אופניים חשמליות כמקובל בישראל, ראו שאלות ותשובות) ואופנועים ללא זיהום סביבתי.

DK CITY רואים בחשמל והשימוש בו כלי מרכזי בניסיון להגן ולשמור על פיסת אדמה נקיה לדורות הבאים. חברת DK CITY מייצרת דגמי אופניים חשמליים ייחודים שעוד לא נראו כמותם בישראל הן במפרטים הטכנים הייחודיים הקיימים רק לה והן ברמת העיצוב והגימור אשר זכו למספר לא מבוטל של פרסי יוקרה בעולם בתערוכות אופניים.
צור קשר
שם מלא
טלפון
מייל
סיבת פנייה